Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сумнівається, що сьогодні парламент зможе призначити дату виборів у проблемних округах. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив журналістам у кулуарах парламенту.

За його словами, сьогодні не проводилася нарада лідерів фракцій з цього питання і поки така не призначена.

«Навряд чи ми сьогодні вийдемо на розгляд цього питання, хоча час ще є. Ми готові голосувати за 22 грудня», - сказав він.

Депутат пояснив, чому вибори мають пройти саме за тиждень до Нового року, а не раніше. «Останній пленарний тиждень, ймовірно, буде присвячений прийняттю бюджету. І якщо перед цим влаштувати вибори, які завжди супроводжуються скривдженими і певними розбірками, то це може накласти відбиток на розгляд основних державних документів», - сказав він.

Єфремов зазначив, що згідно з багаторічним досвідом, бюджет розглядається як правило «під ялинку» і раніше його прийняти парламенту не вдається. «Тому, логічно було б, щоб сесія закінчилася і тоді йти на вибори», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах, в яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати.

5 листопада 2012 р. Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування в мажоритарних округах № №94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що 5 вересня на вечірньому засіданні Верховної Ради парламентарії можуть призначити дату виборів народних депутатів у п'яти проблемних округах.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199