Фракція Партії регіонів і опозиція поки не домовилися з питання проведення виборів до парламенту в семи проблемних округах. Як передає кореспондент ForUm'у, про це на брифінгу повідомив лідер фракції ПР у парламенті Олександр Єфремов.

Зокрема, він нагадав, що сьогодні в парламенті існує 3 законопроекти, направлені на вирішення питання щодо виборів.

«У першому законопроекті Яворівського (Володимир Яворівський, фракція «Батьківщина» - Ред.) йдеться про сім округів і про перевибори, у двох інших - підготовлених Балогою (Віктор Балога, позафракційний - Ред.) і Жванією (Давид Жванія, фракція ПР - ред.), йдеться про п'ять округів», - сказав він.

Єфремов зазначив, що з опозицією ведуться переговори щодо дати виборів. «На сьогодні не досягнуто домовленості між нами і представниками опозиції щодо консолідованого голосування з даного законопроекту. Робота в цьому плані ведеться, тут дискусія ведеться щодо дати проведення виборів: 22 чи 15 грудня», - зазначив він.

Як уточнив він, щодо п'яти округів рішення буде прийматися в парламенті, а що стосується двох інших, то право прийняття рішення відносно їх може бути у ЦВК.

Як повідомляв ForUm, у парламентській більшості визначилися з датою повторних виборів у семи мажоритарних округах - 22 грудня.

Фракція Партії регіонів готова підтримати законопроект Кабінету Міністрів, який передбачає, що дату виборів відносно семи проблемних округів повинен визначити Центрвиборчком.

Нагадаємо, уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах, в яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати.

5 листопада 2012 р. Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування в мажоритарних округах № №94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада 2012 р. Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.

Катерина Сухоплещенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188