Україна в питанні поставок кондитерської продукції на ринок Росії настає «на ті ж граблі», що і з сирами. Про це глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко сказав на прес-конференції у Москві.

«Україна повторно після першої новели , яка була з молочкою , сирами , вирішила повторити і наступити знову на ці граблі , але в іншому сегменті ринку - у кондитерці», - сказав Онищенко.

За його словами , виникає одне і те ж питання захисту прав споживачів , коли заявлені якості не відповідають реально тим , які поставляються на ринок РФ , повідомляє «УНІАН».

Він повідомив , що були переговори з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Присяжнюком , за результатами яких було підписано «дуже короткий і конкретний» протокол з чотирьох пунктів , але поки жоден із них не виконується.

«Ми готові чекати. У цьому плані ми володіємо феноменальним терпінням , тим більше , що на нашу економіку це особливо не впливає», - сказав глава Росспоживнагляду.

Нагадаємо , Росспоживнагляд запровадив заборону на постачання до РФ кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen у зв'язку з невідповідною якістю.

У середині серпня на переговорах у Москві була досягнута домовленість про механізм повернення кондитерської продукції Roshen до Росії. З боку РФ передбачається інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду.

Росспоживнагляд після інспекції допустить українську продукцію на ринок , але буде вести контроль кожної партії. Також з РФ досягнуто домовленості про те , що в Україні за безпеку продукції , яка призначена для РФ , відповідатимуть спеціально акредитовані лабораторії.

3 вересня Присяжнюк заявив , що українська сторона виконала умови, які передбачають врегулювання ситуації з експортом кондитерської продукції корпорації Roshen , які були поставлені Росспоживнаглядом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135