У четвер у Санкт-Петербурзі починається зустріч глав держав «Великої двадцятки», на якій, окрім економічних питань, має обговорюватися і ситуація в Сирії.

Зокрема , в ході дводенного саміту планується обговорювати заходи з боротьби з безробіттям і плани прискорення економічного зростання у світі , повідомляє «Бі-бі-сі».

У Велику двадцятку входять Австралія , Аргентина , Бразилія , Великобританія , Німеччина , Індія , Індонезія , Італія , Канада , Китай , Мексика , Росія , Саудівська Аравія , США , Туреччина , Франція , ПАР , Республіка Корея , Японія , а також Європейський Союз .

Нагадаємо, загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку в околицях Дамаска, організовану військами уряду. За даними опозиції , кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб .

За даними американських ЗМІ , президент США Барак Обама може прийняти рішення про початок військової операції проти режиму в Сирії навіть у тому разі , якщо не отримає підтримку конгресу США .

Президент Росії Володимир Путін заявив , що США повинні представити інспекторам і Раді Безпеки ООН докази застосування хімічної зброї у Сирії урядовими військами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

710