Чоловіча збірна України з баскетболу розпочала свою участь на чемпіонаті Європи 2013 року у Словенії з перемоги над командою Бельгії з рахунком 58:57.

Протягом стартових трьох з половиною хвилин м'яч не хотів потрапляти у кошик збірної Бельгії , поки Максим Корнієнко з лінії штрафної відкрив рахунок збірної України на Євробаскеті-2013.

За хвилину до завершення першої чверті після п'яти поспіль очок Ігоря Зайцева українці вели у рахунку 7:11 .

Однак Ервелл і Мурс відправили на першу перерву як лідера свою команду - 12:11. На початку другої десятихвилинки Беган , Мвема і Табу зробили перевагу бельгійців +7, на велику перерву команди пішли за рахунку 36:26.

Завдяки відмінним діям Зайцева українці змогли вирівняти гру і виграти третю чверть. А точні триочкові того ж Зайцева , Мішули і Гладиря дозволили збірній зрівняти рахунок за дві хвилини до сирени - 55:55 . Через 20 секунд Беган вивів свою збірну вперед - 57:55 .

Юджин Джетер завершив цей непростий матч «хеппі ендом» для збірної України - два з фолом і наша команда здобула важливу перемогу у стартовому матчі Євробаскету - 2013.

Сьогодні, 5 вересня, Україна зіграє проти Ізраїлю у другому своєму матчі у групі А.

За матеріалами: Прес-служба ФБУ