Фракція Партії регіонів у повному складі завтра буде голосувати за прийняття євроінтеграційних законопроектів. Про це , як передає кореспондент ForUm'у , після зустрічі фракції Партії регіонів з Президентом Віктором Януковичем заявив народний депутат від ПР Володимир Макеєнко.

«Ми з вами живемо в історичний момент , і я вам відверто про це кажу . Дискусія йшла рівно стільки , скільки ми її проводили у 1990-1991 роках , коли приймали історичні рішення . І я можу вам сказати , з чим ми вийшли: ми одноголосно голосуємо за всі євроінтеграційні закони. Все, іншого шляху немає. Ми вибрали шлях для України , і ми за це несемо відповідальність», - сказав він.

За його словами, фракція прийняла рішення, що ніхто не голосуватиме проти «єврозаконів».

Також Макеєнко зазначив , що депутати-регіонали пояснюватимуть у своїх округах , включаючи ті , населення яких переважно не підтримує євроінтеграцію , чому Україні потрібен європейський шлях . «Нам потрібно ще дуже багато працювати і пояснювати нашим виборцям», - зазначив він.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович закликав депутатів прийняти закони , необхідні для євроінтеграції України .

Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що фракції опозиційних партій забезпечать голоси для ухвалення 5 вересня євроінтеграційних законопроектів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

403