Кабінет Міністрів не стверджував розпорядження щодо перенесення робочих днів у 2014 році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України з посиланням на заступника директора Департаменту заробітної плати та умов праці Алла Литвин.

«Напередодні деякі ЗМІ поспішили видати бажане за дійсне. Міністерство соціальної політики, справді, підготувало проект розпорядження про перенесення робочих днів у 2014 році. Однак цей документ навіть ще не був поданий до Кабінету Міністрів , не кажучи вже про його схвалення . В даний час проект розпорядження перебуває на узгодженні в інших центральних органах виконавчої влади», - сказала вона.

Чиновниця також зазначила , що, відповідно до Кодексу законів про працю , перенесення робочих днів має бути розглянуте не раніше , ніж за три місяці до такого настання.

«Тому ми очікуємо , що проект розпорядження про перенесення робочих днів у 2014 році Кабмін розгляне найближчим часом», - заявила Литвин.

Нагадаємо , раніше деякі ЗМІ повідомили , що уряд нібито прийняв документ , згідно з яким у 2014 році українці будуть відпочивати сім днів у січні , по три дні - у березні та квітні , а травневі «канікули» продовжать на чотири дні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

465