На забезпечення правопорядку під час святкування Дня міста у Житомирі направлять додаткові наряди міліції , повідомляє відділ зв'язків з громадськістю обласного управління міліції.

Святкові заходи заплановані на 5-8 вересня.

«На охорону громадського порядку планується залучити близько 200 співробітників міліції , серед яких інспектори ДАІ , міліціонери патрульної служби , роти міліції особливого призначення «Беркут» , УДСО та військовослужбовці внутрішніх військ , а також близько 2 десятків представників громадських формувань з охорони громадського порядку» , - йдеться у повідомленні.

У їхні основні завдання буде входити забезпечення правопорядку в місцях масового відпочинку житомирян та гостей міста під час проведення розважальних заходів , організація безпеки учасників дорожнього руху , запобігання крадіжок і грабежів у громадських місцях , недопущення проявів хуліганства , порушень антиалкогольного законодавства та інших можливих правопорушень .

Для швидкого реагування на заяви і повідомлення громадян створені додаткові слідчо-оперативні групи Богунського , Королівського райвідділів міліції та обласного апарату УМВС України в області.

Також у приміській і лісопарковій зонах обласного центру охорону громадського порядку будуть проводити кавалерійські наряди батальйону патрульної служби УМВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244
Классические туфли мужские