Київська міська рада легітимна. Рішення, які столичні депутати прийняли на «соціальній» сесії 19 серпня, у тому числі про виділення коштів на надбавки бюджетникам , на добудову станції метро «Теремки» , будівництво метро не Троєщину і Теремки -2 , реконструкцію Поштової площі і т.д., залишаються в силі. Такі підсумки засідань Київського апеляційного адміністративного суду та Окружного адміністративного суду Києва , які відбулися 3 вересня.

Нагадаємо, що скаргу до апеляційного суду на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 9 серпня 2013 року подали столичні міськорганізації ВО «Батьківщина» та політичної партії «Громадянська позиція». Окружний суд цією постановою визнав компетенцію на здійснення повноважень у Київради і у заступника міського голови - секретаря Київради Галини Гереги . Суд також вирішив , що ця компетенція залишається аж до обрання нового складу Київської міської ради на чергових місцевих виборах. 3 вересня на своєму засіданні апеляційний суд залишив скаргу без задоволення , остаточно визнавши легітимність Київради.

У цей же день Окружний адміністративний суд Києва залишив без розгляду позов народних депутатів від «Батьківщини» Юрія Одарченка та Олександра Чорноволенка до Київради і Галини Гереги , в якому вони вимагали визнати незаконним і скасувати розпорядження Гереги про скликання засідання Київради 19 серпня. Суд ухвалив залишити справу без розгляду , оскільки отримав від позивачів клопотання про відкликання позовної заяви.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222