Серед терористів, які воюють у Сирії за повстанців, є українці. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході прес-конференції повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Сирійської Арабської Республіки в Україні Мохамед Саїд Акіль.

«Ми чули, що є терористи із 83 країн світу . У тому числі з України» , - повідомив він.

Разом з тим , Посол не уточнив їхньої точної кількості, пояснивши це тим , що тіла цих бойовиків спалюють самі ж терористи , щоб їх не могли впізнати.

«Тому не можна сказати , скільки терористів воює . Можна визначити це тільки , коли вони потрапляють у полон», - підсумував дипломат.

Нагадаємо , загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку в околицях Дамаска , організовану військами уряду. За даними опозиції , кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб .

За даними американських ЗМІ , президент США Барак Обама може прийняти рішення про початок військової операції проти режиму у Сирії навіть у тому разі, якщо не отримає підтримку конгресу США.

Президент Росії Володимир Путін заявив , що США повинні надати інспекторам і Раді Безпеки ООН докази застосування хімічної зброї у Сирії урядовими військами.

1-го вересня держсекретар США Джон Керрі заявив , що американська влада має докази застосування хімічної зброї під Дамаском .

Президент України Віктор Янукович заявив , що Україна виступає проти розв’язання ситуації у Сирії військовими засобами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

402