В Україні 5% підприємців, які бажають зареєструвати свій бізнес, скористалися електронним сервісом Укрдержреєстру. Про це, як передає кореспондент ForUm'у , на брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

«Кількість людей , які скористалися онлайн-реєстрацією, не настільки велика, як би нам хотілося. У великих містах це приблизно 10% від заяв, а по країні - 5%. Але це обумовлено ще й тим, що не всі українці знають про таку можливість. Ми пропонуємо підприємцям не приходити в нашу службу і стояти в чергах, а скористатися Інтернетом. Тим більше , що це головний інструмент профілактики корупції», - зазначив він.

За його словами, електронним сервісом Укрдержреєстру вже скористалися 6498 українців. «Отримати консультацію фахівців можна за допомогою Skype або телефону. З початку роботи сервісу вже надано 2432 консультації за допомогою Skype і майже 7,5 тис. по телефону. Крім того, ми найближчим часом плануємо запустити SMS розсилку повідомлень про проведення державних реєстрацій. Йдеться про держреєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» , - сказав Ворона.

Також він зазначив, що з січня 2014 року в електронному вигляді можна буде відправляти запити й отримувати виписки, витяги та довідки з Єдиного державного реєстру.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214