Причиною смерті 14-річної школярки , знайденої 3 вересня в Алчевську Луганської області , вбитою і зґвалтованою , став удар по голові.

Як повідомила «УНІАН» начальник відділу по зв'язках з громадськістю ГУМВС України Тетяна Погукай , такий висновок зробили медики після розтину.

За її словами , є ще багато питань у зв'язку з її смертю, на які будуть отримані відповіді після проведення судово-медичної експертизи.

Нагадаємо , 3 вересня в Алчевську Луганської області 14-річна школярка була знайдена батьками вбитою і зґвалтованою в підвальному приміщенні недобудованого будинку, розташованого на вулиці Сарматська. На трупі були виявлені тілесні ушкодження і відсутність нижньої білизни.

За даними батьків , їхня донька пішла до школи о 8:00 у понеділок , 2 вересня. Близько 12.30 з нею останнім спілкувався батько по мобільному телефону , після цього донька на зв'язок не виходила.

Даний факт кваліфіковано за п. 10 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство , поєднане із зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

359