Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 18 вересня розгляне текст Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі із співголовами Моніторингової місії Європарламенту Олександром Кваснєвським і Петом Коксом.

«На засіданні уряду, яке відбудеться 18 вересня, ми розглянемо текст Угоди про асоціацію з Європейським союзом, і потім ми почнемо внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання Угоди», - цитує Азарова прес-служба КМУ.

Він підкреслив, що текст угоди був опублікований у відкритих джерелах, було враховано думку громадськості, експертів, представників різних політичних сил.

Прем'єр-міністр додав, що на це засідання також запрошений голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

Азаров також висловив сподівання, що візит місії Європарламенту буде успішним, у тому числі посприяє реалізації роботи, яку проводить Україна для підписання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Янукович закликав депутатів прийняти закони, необхідні для євроінтеграції України.

Глава парламенту Володимир Рибак відкрив третю сесію Верховної Ради VII скликання і зажадав від парламентарів прискорити процес узгодження двох євроінтеграційних законопроектів для голосування їх на поточному пленарному тижні.

Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249