Глава фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов подякував колегам із опозиційних фракцій за адекватну поведінку під час виступу у Верховній Раді Президента України Віктора Януковича.

Про це , як повідомляє кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу.

На думку Єфремова , опозиція стримала свою обіцянку адекватно поводитися у залі. Крім того , Президенту дали виступити ще й тому , що в залі були присутні дипломати , включаючи спостерігачів від Євросоюзу екс-глава Європарламенту Пет Кокс та екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

«Представники опозиції боялися здатися безкультурними в очах тих людей , від яких , принаймні , частина із них залежить. Зрештою, як мені бачиться , це принесло користь усій державі», - сказав він.

Лідер фракції ПР сподівається , що всі завдання Президента парламент виконає , а культура відносин між гілками влади буде поліпшуватися і позитивно позначатиметься на іміджі держави.

Нагадаємо , вчора , 2 вересня, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив , що поява Президента України Віктора Януковича у Верховній Раді стане іспитом на професіоналізм для керівників опозиційних парламентських фракцій.

Сьогодні Президент виступив у парламенті з нагоди відкриття третьої сесії ВР VII скликання.


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164