Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду вибудовувати умови для розвитку бізнесу і допомагати українським експортерам знаходити нові ринки.

Як передає кореспондент ForUm'у, про це він сказав , виступаючи в парламенті в ході відкриття третьої сесії Верховної Ради VII скликання.

За словами Президента , в Україні назріла необхідність якісно нової ролі держави в управлінні економічними процесами.

«Хочу особливо підкреслити: завдання уряду в ринковій економіці не вичерпуються лише збором податків і перерозподілом коштів . Необхідно вибудовувати умови для розвитку бізнесу , потрібен сприятливий інвестиційний клімат , потрібно впроваджувати фінансові інструменти зростання , в тому числі на регіональному рівні , допомагати експортерам виходити на нові ринки», - сказав він.

Крім того , Янукович закликав парламент і уряд реалізувати стратегію імпортозаміщення. «Акценти потрібно робити не на підвищенні митних ставок , а на посиленні стимулів для національного виробника», - сказав він.

Президент доручив Кабінету Міністрів розширити складову стратегічного планування в економіці , яка має передбачати аналіз економічних ризиків і завчасну підготовку до їхньої нейтралізації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135