У Міністерстві закордонних справ України вважають , що на сьогоднішній день склалися оптимальні умови для підписання в листопаді Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це заступник міністра закордонних справ України Андрій Олефіров заявив в інтерв'ю журналістам у Києві.

«На сьогоднішній день склалися оптимальні умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді цього року» , - сказав він.

За словами Олефірова , МЗС розглядає цей крок як дуже важливий стимул для подальшого формування України як сучасної європейської держави, так і для повноцінного впровадження в усі сфери життя основоположних демократичних принципів.

«Це саме та мета , яка повинна об'єднати націю , народ , країну , об'єднати всіх українців , які живуть як в Україні , так і за її межами , для того , щоб ми могли говорити про загальні цінності» , - додав Олефіров, повідомляє «УНІАН».

Він нагадав , що позиція МЗС України полягає в тому , що необхідно прийняти всі законопроекти , необхідні для європейської інтеграції .

«Загалом , що стосується нашого євроінтеграційного курсу , існує абсолютний консенсус між усіма політичними силами , усіма гілками влади» , - підкреслив Олефіров .

Він також нагадав , що проект закону про прокуратуру на початку серпня був переданий на розгляд Венеціанської комісії.

«У жовтні ми очікуємо висновок Венеціанської комісії» , - сказав Оліферов .

Нагадаємо , саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192
Туфли осень-зима Everest