На чемпіонаті світу з дзюдо, що завершився у Бразилії, російський спортсмен Кирило Денисов під час поєдинку піддався некоректному нападу з боку суперника із Грузії.

У фіналі командного турніру Денисов бився з Варламом Ліпартеліані , і той по ходу бою вкусив свого опонента за ногу. Інцидент стався на третій хвилині поєдинку і виразно вибив росіянина із колії. Перемога дісталася супернику , який явно порушив правила . Грузини за підсумками командного фіналу завоювали світове чемпіонство , а росіянам дісталися срібні медалі.

Сам Денисов заявив , що за укус під час бою покладена негайна дискваліфікація порушника, проте чому судді не прийняли такого рішення - пояснити неможливо. Поєдинок був продовжений арбітрами без будь-яких зауважень. Росіянин також повідомив , що на укус грузинського дзюдоїста спровокував проведений ним больовий прийом , повідомляє «РБК».

Тим не менше, після бою Ліпартеліані вибачився перед Денисовим за свій вчинок.

У Ріо-де-Жанейро Росія зайняла 14-е місце у загальнокомандному заліку. Усього за підсумками турніру на рахунку російської збірної три медалі з 16 розіграних комплектів , на що і розраховував , за його визнанням , генеральний менеджер команди Еціо Гамба.

Крім срібла у командному турнірі у чоловіків, бронзовими призерами стали Іван Воробйов і Кирило Денисов у вагових категоріях до 81 і 90 кілограмів відповідно.

Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Дзюдо. Чемпіонат світу. Підсумковий залік

1 . Японія - 9 ( 4-1-4 )
2 . Франція - 8 ( 2-2-4 )
3 . Куба - 3 ( 2-0-1 )
...
14. Росія - 3 ( 0-1-2 )

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177