Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов відвідав у Донецьку загальноосвітню середню школу №97 і привітав учнів та вчителів з Днем знань. Про це повідомляє урядовий портал .

Ця школа є рідною для першого віце-прем'єр-міністра, адже він навчався в ній у 10-му та 11 -му класах.

Разом з викладачами, які його навчали, Арбузов згадав шкільні роки, а потім вручив вчителям пам'ятні подарунки та квіти.

Як зазначив перший віце-прем'єр-міністр, він з теплотою згадує шкільні роки.

«Я в рідних стінах школи, звідки 20 років тому зробив перший крок у доросле життя, щасливий зустрітися з тими вчителями, які свого часу вчили мене, а зараз віддають частину своєї душі нинішнім поколінням учнів. Упевнений, що їх попереду чекають яскраві успіхи, і вони ще не раз своїми досягненнями принесуть радість своїм педагогам, своїй рідній школі. Особливим для мене початок навчального року є й тому, що я напередодні повів свого сина в другий клас» , - розповів він.

Арбузов також поспілкувався з кращими учнями школи та відвідав комп'ютерний клас, який був подарований школі від його імені.

Розмовляючи з учнями, перший віце-прем'єр-міністр підкреслив, що в сучасному світі саме знання дають можливість реалізувати себе кожній молодій людині. Тому кожен учень, серйозно ставлячись до навчання, вже робить інвестиції в своє майбутнє.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126