Питання призначення виборів народних депутатів України у семи проблемних округах буде винесене до сесійної зали після того , як депутати погодять дату їхнього проведення. Про це , як передає кореспондент ForUm'у , у ході погоджувальної ради заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

«Що стосується виборчого законодавства , ми можемо на наступному тижні або на цьому розглянути дане питання. Давайте визначимося з датою по семи округах і приймемо рішення» , - сказав він.

Рибак нагадав , що на сьогоднішній день депутати пропонують різні дати проведення виборів.

Він також повідомив , що у проекті порядку денного на 3-6 вересня законопроект про повторні вибори народних депутатів в одномандатних виборчих округах №№94 , 132 , 194 , 197 , 223 ( доопрацьований з поданням комітету ) стоїть четвертим питанням на середу , 4 вересня.

Нагадаємо , уряд розробив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради України в одномандатних округах , у яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати .

5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування у мажоритарних округах №№ 94 , 132 , 194 , 197 , 223.

6 листопада Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради у цих округах.

23 квітня Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів України про перевибори у п'яти «проблемних округах».

Нагадаємо , проводити повторні вибори у п'яти проблемних округах краще у позавідпусткний період , вважають у Центральній виборчій комісії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

372