Футболісти мюнхенської «Баварії» у серії післяматчевих пенальті здобули перемогу над лондонським «Челсі» і завоювали Суперкубок УЄФА.

Основний час зустрічі, яка пройшла в п'ятницю у Празі, завершився з рахунком 1:1. На гол Фернандо Торреса (8-а хвилина) чинні переможці Ліги чемпіонів відповіли точним ударом Франка Рібері (на 47-й). У компенсований час команди ще раз обмінялися голами. Еден Азар знову вивів «Челсі» вперед на 93-й хвилині, але за кілька секунд до фінального свистка Хаві Мартінес відновив рівновагу, повідомляє РІА «Новости».

У серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися футболісти «Баварії» - 5:4. Вирішальним став удар нападника «синіх» Ромелу Лукаку, який відбив голкіпер Мануель Нойер.

«Баварія» вперше стала володарем Суперкубка. До цього мюнхенці тричі брали участь у подібних матчах, але незмінно зазнавали поразки. Крім того, раніше жодній команді із Німеччини не вдавалося виграти цей трофей.