Висока аварійність на українських дорогах не дозволить обійтися без ДАІ. Про це у ході спілкування з користувачами Facebook заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Коментуючи зауваження одного із користувачів щодо відсутності у багатьох країнах, зокрема, у Грузії, такої служби і такого контролю, прем'єр зазначив: «При такому рівні аварійності, який існує на наших дорогах, на превеликий жаль, відмовитися від роботи цієї спеціалізованої служби, на мій погляд, не можна в жодному разі».

За словами Азарова, причинами аварій та загибелі людей є: недисциплінованість водіїв, перевищення швидкості, вживання алкоголю за кермом, втома, перевищення можливих термінів водіння машини, технічна несправність автомобіля, стан дороги.

«Тобто ті ділянки, де категорично заборонено перевищення швидкості. Можна було б назвати і кілька інших причин, але контроль за цим мають здійснювати працівники ДАІ. Зрозуміло, що до їхньої роботи багато претензій. Але це зовсім не означає, що їхня робота не потрібна для суспільства», - підсумував Азаров.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

481