Президент Віктор Янукович обіцяє творчий підхід до роботи з Верховною Радою. Про це він сказав в інтерв'ю чотирьом українським телеканалам.

Президент зауважив , що йому доводиться працювати з тим складом Верховної Ради , який обрали громадяни: «Працюємо з тими , кого обрали виборці».

«Безумовно , ставити в основу роботи Верховної Ради амбіції , які продиктовані наближенням президентських виборів , безумовно , це неправильно. Ця проблема існує , навіть не проблема ... я сказав би так: загроза того , що на парламент будуть дуже серйозно впливати наступні президентські вибори , на стабільність його роботи» , - сказав Янукович , повідомляє «УНІАН».

За його словами , він не бачить у цьому трагедії . «Ми проходили вже багато виборів , і я особисто їх проходив , будемо працювати ... підхід буде творчий», - зазначив Президент.

Янукович також зауважив , що очікує більш конструктивної роботи Верховної Ради під час нової сесії.

«Популізм не давав, не дасть і ніколи не буде давати жодному політику політичних дивідендів. І як тільки депутати , які страждають на цю хворобу, це почнуть розуміти , парламент буде більш конструктивним» , - сказав Глава держави.

«У жодній країні світу немає такого галасу , немає таких підходів , як в українському парламенті. Це , на жаль , недолік. Але я вірю в те , що цей недолік у нас буде з часом мінімізований», - сказав Янукович.

Він порадив депутатам у своїй роботі дослухатися до світового досвіду парламентаризму. «Хто більше всіх кричить там , що вони європейські інтегратори , що вони за Європу голосно кричать , я їм порадив би також подивитися на Європу з точки зору стандартів парламентаризму», - сказав Президент.

На переконання Януковича , депутати повинні захищати інтереси своїх виборців , адже «цих людей обрали виборці, наші виборці».

Він також підкреслив важливість налагодження співпраці між депутатами та Президентом і зазначив, що готовий до пошуку шляхів взаємодії . «Головне, щоб парламент працював. Це дуже важливо. І це потрібно не тільки Президенту. Мені це дуже потрібно, але це потрібно країні. Я вже сказав, що принцип влади і мотивації влади, щоб країна жила краще. Головне, щоб люди жили краще», - резюмував Янукович.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради Володимир Рибак запросить Президента України Віктора Януковича на відкриття сесії Верховної Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

261