Українська авіація активно нарощує свій потенціал і гідно демонструє це всьому світу. Про це йдеться у привітанні віце-прем'єр-міністра України Юрія Бойка з нагоди Дня авіації, який відзначається 31 серпня.

«Українські авіатори демонструють усьому світові, що Україна є високотехнологічною державою з глибокою науково-практичною базою», - сказав віце-прем'єр.

За його словами , український уряд приділяє особливу увагу розвитку галузі. «Це і впровадження державних програми підтримки авіабудування , і створення якісної інфраструктури авіаперевезень. Упевнений , що в поєднанні з вашим професіоналізмом , вашим досвідом і знаннями ці заходи забезпечать українській авіації успіх і подальше зростання» , - підкреслив Бойко.

«У день вашого професійного свята хочу побажати вам і вашим родинам здоров'я і благополуччя. Нехай ваша відповідальна робота приносить вам радість, а досягнуті результати стають приводом для гордості!», - йдеться у привітанні.

Як раніше повідомляв ForUm , прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що підтримка авіабудування на державному рівні дає перспективи розвитку галузі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206
Классические туфли мужские