У Білій Церкві зловмисники, назвавшись працівниками міліції, пограбували неповнолітніх.

Як повідомляє сектор зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Київській області , до Білоцерківського міськвідділу звернувся батько сімнадцятирічного хлопця із заявою про пограбування сина.

Він повідомив , що хлопець з товаришем сиділи у дворі свого будинку , коли до них підійшли зловмисники і назвалися співробітниками міліції. Потім вони почали перевіряти кишені хлопців на вміст наркотиків і нібито знайшли їх.

«Вивернувши кишені , крім підкинутого неповнолітнім згортку з сушеною травою , зловмисники побачили у потерпілих 370 гривень. Під приводом вирішення такого серйозного питання , як кримінальна відповідальність за наркотики , у переляканих підлітків виманили гроші», - повідомили в міліції.

Зловмисники запропонували збільшити розмір «відкупних». Один із потерпілих зателефонував батькові , щоб той приніс необхідну суму. Чоловік прибув на місце події і затримав одного із псевдоміліціонерів , його товариші при цьому розбіглися.

У ході проведення оперативних заходів всі учасники групи встановлені. Зараз тривають розшукові заходи.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Псевдоміліціонерам загрожує до шести років позбавлення волі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226