Звільнені у Лівії 19 членів українського екіпажу судна Etel відмовляються повертатися на Батьківщину , вимагаючи від роботодавця зарплату. Про це пише «Комсомольская правда в Украине».

«Рано вранці на Etel зазвучала тривога , всю команду зібрали на містку і повідомили: ми вільні. Араби сховали зброю , почали згортати свої розкладачки , постелі, всі сіли в мікроавтобуси і поїхали. На нас ніхто уваги не звертав. За словами моряків , відразу після звільнення у них з'явився вибір. Відправитися на Батьківщину або ж воювати з роботодавцем» , - повідомив моряк Олександр .

За його словами , МЗС запропонував відправити моряків на Батьківщину найближчим рейсом . «Спершу зраділи , але капітан сказав , на Etel набрали нову команду , а грошей нам виплачувати ніхто не збирається. Якщо ми поїдемо з судна , нас залишать ні з чим. Вибору особливо немає. Будемо воювати далі» , - розповів він.

Моряк повідомив , що Etel сьогодні вийде в море і відправиться в бік Греції, де команда буде очікувати вістей з Одеси.

Нагадаємо , 17 липня 2013 р. судно Etel, яке йшло під прапором Сент-Кітс і Невіс , екіпаж якого складається з 19 громадян України , було захоплене в лівійському порту Бенгазі невідомими озброєними особами . Загарбники судна заявили , що «вони захищають інтереси 25 лівійських бізнесменів , яких пограбував власник Etel . У ЗМІ також була оприлюднена інформація , що судно повинно було перевезти 650 автомобілів вартістю близько $9,5 млн із Йорданії в Бенгазі , проте , за заявою бізнесменів , машини були вивантажені в українському порту і не доставлені до кінцевого пункту.

Згодом у ЗМІ з'явилася інформація , що умовою звільнення українських моряків бандити називають повернення ним вантажу автомобілів або виплати суми їхньої вартості.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206
Классические туфли мужские