Сучасне шкільне приладдя розвиває у дітей поганий смак і розділяє їх за гендерним принципом . Про це , як передає кореспондент ForUm'у , повідомила сьогодні в ході відеомосту керівник Центру психолого-педагогічної експертизи «Ігри та іграшки» при Московському міському психолого-педагогічному університеті , доктор психологічних наук Олена Смирнова.

«Сучасна шкільна атрибутика рясніє вульгарністю , дурницями і рожевим гламуром . Знайти стандартний шкільний рюкзачок або зошит абсолютно неможливо . Подібні прикраси шкільного приладдя виробляють у дітей поганий смак , і вони перестають відрізняти хороше від поганого» , - зазначила вона.

За словами психолога , надмірно яскраві і різноманітні картинки на шкільній атрибутиці шкодять психіці , оскільки відволікають школярів від навчання і формують у них неправильне уявлення про життя.

«Крім того, все це шкільне приладдя має яскраво виражену гендерну специфіку. Дівчаткам пропонують рожеве і блискуче з принцесами , хлопчикам - чорне з павуками і автомобілями. Виходить статевий розподіл навчального приладдя: зошити з математики для дівчаток і зошити з математики для хлопчиків» , - зазначила психолог.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

260