Озброєні люди покинули захоплене у лівійському порту Бенгазі судно «Etel» з українцями на борту після прибуття в порт вантажу автомобілів із ​​ України, через які виник конфлікт.

«За оперативними даними посольства України в Лівії , 29 серпня озброєні люди залишили судно «Etel» , на борту якого перебувають 19 моряків - громадян України і яке було затримано в лівійському порту Бенгазі 17 липня цього року . 28 серпня до берегів Лівії прибуло судно «Сі Амазон» з вантажем автомобілів для Лівії , в даний час проходить розвантаження в порту» , - повідомив радник віце-прем'єра України Костянтина Грищенка Олександр Дікусаров у четвер агентству «Інтерфакс-Україна».

«Ми сподіваємося , що судно «Etel» з українцями на борту найближчим часом зможе залишити порт Бенгазі після отримання відповідного дозволу. Головне , що озброєних людей , які перебували на судні «Etel» , там більше немає , життю і здоров'ю наших громадян нічого не загрожує» , - сказав він.

Дікусаров також зазначив , що звільнення «Etel» - це практичний результат візиту і переговорів віце-прем'єра України Грищенка у Тріполі , які відбулися 31 липня по дорученням Президента України .

Як повідомляв ForUm , у лівійському порту Бенгазі 17 липня озброєні люди захопили судно Etel . За даними МЗС України , на борту було 19 українців. Лівійці захопили судно через конфлікт з судновласником і зажадали повернути їм вантаж - 650 авто , за які вони нібито сплатили , але так і не отримали від українських партнерів. Український суд виніс рішення , згідно з яким автомобілі повинні повернути лівійцям.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189