Голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що наближення президентської кампанії буде позначатися на роботі парламенту, однак сподівається, що Верховна Рада буде дієздатною.

«Ми наближаємося до президентських виборів, і хотілося б чи не хотілося, я бачу, як мінімум, 5 кандидатів у Президенти, які перебувають у Верховній Раді. Безумовно, вони будуть виступати і критикувати один одного, а всі разом будуть шукати привід, щоб критикувати владу», - сказав Рибак в інтерв'ю двом українським телеканалам і агентству «Інтерфакс-Україна» у четвер у Києві.

Він нагадав, що 3 вересня після канікул парламент починає роботу: «Я сподіваюся, 3 вересня ми відкриємо роботу Верховної Ради і будемо працювати над законами».

Рибак повідомив, що питань, які потрібно зараз розглянути в парламенті, дуже багато.

За його словами, на сьогоднішній день у Верховній Раді зареєстровано понад 1,5 тис. законопроектів, більше 500 із них підготовлені депутатами фракції Партії регіонів і КПУ, 500 - народними депутатами від опозиційних фракцій («Батьківщина», «УДАР», «Свобода») і близько 200 - Кабінетом міністрів.

Спікер висловив сподівання, що період адаптації депутатів у парламенті вже пройшов і «вони із учнів стануть депутатами» і «будуть чути один одного».

Глава ВРУ висловив впевненість, що третя сесія буде працювати, хоча це буде і непросто, «будуть емоції, буде наелектризована Верховна Рада. Я хочу, щоб все проходило через діалог, і я буду все робити, щоб був діалог».

Він зазначив, що якщо діалогу не вийде досягти в залі, то «будемо працювати у кабінеті днями і ночами».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

247