Книга засудженого екс-судді Ігоря Зварича «Mein Kampf in Ukraine» буде презентована у вересні на Форумі видавців у Львові. Про це газеті «Сегодня» розповів директор видавництва «Самміт- книга» Ігор Степурін.

«На форумі видавців буде презентована перша книга його трилогії: «Mein Kampf in Ukraine. Книга перша. Суддя-Комуніст», - сказав він.

«Презентацію художньо-документального твору буде робити його син Віктор. З 20- х чисел вона надійде у продаж за ціною близько 70 грн», - повідомив Степурін.

Раніше в інтерв'ю ЗМІ екс-суддя заявив, що вона являє собою «шокуючу правду про невідому більшості сторону судової системи у Радянському Союзі та Україні із вуст колишнього комуніста, голови апеляційного суду».

Зварич, справа якого кілька років тому отримала великий резонанс в Україні, був головою Львівського апеляційного адміністративного суду. У хабарництві його викрили у 2008 році. У його кабінеті, а також у кабінетах деяких інших львівських суддів було проведено обшуки.

У результаті було вилучено коштів на загальну суму в мільйон доларів і два мільйони гривень (основна частина була знайдена у Зварича). Сам він стверджував, що знайдені в кабінеті гроші були так званими «засівальними».

«У кабінеті зібралося те, що «засівали» за українською традицією в новому приміщенні, нам дарували багато образів і «засівали» грошима», - заявляв суддя.

Після затримання Зварич деякий час проходив лікування у клініці, втік звідти, був оголошений у розшук і в підсумку знову затриманий. За вироком, винесеним в 2011 році, він отримав десять років в'язниці з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

395