Усі без винятку політичні групи Європарламенту підтримують підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ по завершенні дебатів з українського питання заявив Кшиштоф Лісек, депутат Європарламенту від Польщі.

Лісек зазначив, що йому нечасто доводилося спостерігати таку одностайність серед колег-європарламентаріїв.

«На сьогоднішній зустрічі я побачив підтримку з боку всіх політичних груп Європарламенту бажання України підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Це було вперше за багато років. Усі європарламентарії погодилися з тим, що існує гостра необхідність підписати Угоду вже у цьому році на Вільнюському саміті. Українська сторона ще раз підтвердила зацікавленість у подальшій інтеграції в ЄС, про це говорив посол України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв» , - сказав Лісек.

Одночасно євродепутат засудив дії Росії, яка намагається зірвати євроінтеграцію України, і назвав такі дії неприйнятними.

«Ми не можемо погодитися з ситуацією, коли Російська Федерація намагається призупинити наші переговори про євроінтеграцію з країнами Східного партнерства. Природно, випадок з Україною надто очевидний і екстремальний. Але ми також бачимо, що Росія робить аналогічні дії проти Молдови, Вірменії, Грузії, намагається підірвати Східне партнерство» , - завив євродепутат.

Нагадаємо, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220