Суховантаж Sea Amazon з автомобілями, які вимагають лівійці для звільнення українських моряків, відбув із порту міста Іллічівська. Про це пише газета «Сегодня».

За словами депутата Одеської обласної ради Олексія Албу, судно має прийти у Бенгазі вже до четверга. «Після цього лівійці повинні негайно звільнити наших моряків», - сказав він.

Депутат зазначив, що над звільненням моряків активно працювали українські дипломати, а представники правоохоронних органів розбираються у ситуації, яка призвела до цього інциденту. «Потрібно зрозуміти, хто підставив екіпаж судна, щоб моряки змогли домогтися компенсації», - зазначив Албу.

Нагадаємо, у лівійському порту Бенгазі 17 липня озброєні люди захопили судно Etel. За даними МЗС України, на борту було 19 українців. Лівійці захопили судно через конфлікт з судновласником і зажадали повернути їм вантаж - 650 авто, за які вони нібито заплатили, але так і не отримали від українських партнерів. Український суд виніс рішення, згідно з яким автомобілі повинні повернути лівійцям.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192