У вівторок, 27 серпня, секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв відвідає Брюссель з робочим візитом.

Як повідомили ForUm'у у прес-службі РНБО, основною метою візиту стане обговорення з Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле, а також експертами Єврокомісії актуальних питань порядку денного Україна-ЄС, включаючи підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у листопаді цього року.

На зустрічах у Брюсселі також планується обговорення реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму між Україною і Євросоюзом.

Нагадаємо, указом Президента України від 12 березня 2013 року Клюєву було доручено здійснювати координацію діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодія з інститутами ЄС.

Як раніше писав ForUm, напередодні українська делегація на чолі з прем'єром Миколою Азаровим провела консультації у Москві, після яких перший віце-прем'єр Ігор Шувалов заявив журналістам, що російська сторона вважає безглуздим продовження подальших переговорів про перспективи одночасної участі України у зоні вільної торгівлі з Євросоюзом та у Митному союзі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230