У Тернополі з нагоди Дня Незалежності побудували новий фонтан на повністю реконструйованому бульварі Данила Галицького. Як повідомили у прес-службі міської ради, загалом на реконструкцію бульвару та будівництво фонтану було витрачено 6 млн грн.

Учора під час відкриття фонтану відбулося його освячення представниками духовенства.

«Фонтан зроблений з важкого граніту, термін його експлуатації - 25 років. Це перший фонтан у місті, безпечний навіть для дітей, оскільки він не має ніяких конструкцій на своєму дні, всі вони заховані. Тому там при купанні нічим подряпатися», - розповів директор товариства, яке займалося облаштуванням фонтану, Василь Мазурик.

У фонтані діє система фільтрації та пом'якшення води, також він обладнаний світловим і музичним супроводом, повідомляє «УНІАН».

Фонтан зроблений за принципом замкнутого циклу - в нього залили 30 кубів води, яка постійно циркулює.

«Сподіваюся, що цей фонтан і цей бульвар стануть улюбленим місцем відпочинку тернополян», - зазначив під час відкриття міський голова Тернополя Сергій Надал.

Торік на центральному бульварі Тараса Шевченка був повністю реконструйований комплекс фонтанів. Загалом це обійшлося місту у понад 2 млн грн. Всього у Тернополі 6 фонтанів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

609