Президент України Віктор Янукович у своєму виступі з нагоди Дня Незалежності заявив про завершення в країні «великої приватизації».

«Завершується велика приватизація. Не держава, а приватна ініціатива, конкурентне змагання керують розподілом ресурсів між точками зростання економіки», - зазначив Глава держави.

За його словами, Україна продовжить роботу щодо зміцнення енергетичної незалежності.

«На зміцнення «енергетичного суверенітету» спрямовані заходи щодо диверсифікації джерел постачання енергоносіїв, впровадження енергозберігаючих технологій, нарощування частки нетрадиційних та альтернативних паливних ресурсів», - сказав Янукович на урочистостях на честь Дня Незалежності України, які відбулися на Володимирській гірці у Києві.

Він підкреслив, що в рамках глобальної політики модернізації, яка реалізується в країні, головним завданням є розвиток сучасної ринкової економіки, демократичного державного устрою й освіченого, вільного та самоврядного громадянського суспільства, передає «Інтерфакс-Україна».

«Зараз ми реалізуємо найскладніший перший етап модернізації, пов'язаний із системним реформуванням ринкової інфраструктури та соціальної сфери, зі створенням умов для прискореного розвитку реального сектора економіки, стимулювання конкурентоспроможності традиційних і нових галузей», - зазначив Янукович, додавши, що сьогодні Україна змінила підходи до державного регулювання економічних і соціальних процесів.

Серед пріоритетів державної політики розвитку країни він назвав будівництво та реконструкцію автомагістралей, залізниць, морських і річкових портів, аеропортів.

«На моє переконання, наступний етап модернізації повинен полягати у розвитку «суспільства знань», створенні високотехнологічної наукоємної економіки, зміцненні єдиного гуманітарного простору», - заявив Янукович.
Нагадаємо, Янукович підкреслив важливість інтеграції України в ЄС та зміцнення співробітництва зі стратегічними партнерами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

357