Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 16 по 23 серпня.

«Сьогодні найскладніший етап модернізації країни, довгі роки ми намагалися обійтися легким поточним ремонтом: підфарбувати, підбілити, підлатати і підмазати, але від цього наш будинок не ставав міцнішим і кращим, а навпаки - він продовжував старіти і дряхліти», - Президент Віктор Янукович про те, що сьогодні в Україні найскладніший етап модернізації країни.

«Ця «берлінська стіна» за задумом повинна пройти на кордонах України та ЄС», - голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк про те, що Росія прагне створити нову «берлінську стіну» на кордонах України та ЄС.

«У даному випадку Янукович йде десь між крапельками... Він враховує ситуацію, яка склалася», - перший президент незалежної України Леонід Кравчук про поведінку Президента Віктора Януковича в ситуації торгової війни з РФ.

«Опозиція, як завжди, залишилася, що називається, на узбіччі», - регіонал Михайло Чечетов про те, що опозиція не змогла перешкодити сесії Київради.

«Необхідно діяти відповідно до закону. Тоді як опозиціонери діють, як «брати-мусульмани» - б'ють і громлять», - регіонал Володимир Олійник про спроби опозиціонерів зірвати сесію Київради.

«Ми не можемо залежати від того, що в Кремлі хтось вранці встав і пускає або не пускає українські товари в залежності від того, що сказали в Україні і яке рішення українська держава прийняла про свою долю», - голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк про торгову війну з РФ.

«Сучасну політичну ситуацію в Україні можна охарактеризувати як тотальний наступ сил реваншу з метою втягнути нашу державу в нове імперське ярмо», - лідер «Свободи» Олег Тягнибок заявляє, що Україну намагаються «втягнути в нове імперське ярмо».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

786