Україна 22 рік відзначає День Незалежності. Цього дня прийнято підбивати підсумки: що зроблено, чого досягнуто, чим можна пишатися, а що варто і забути. З упевненістю можна сказати, що за ці 22 роки незалежності нашої країни було все: і перемоги, і поразки, і радості, і невдачі.

Україна - країна Шевченка, Франка, Хмельницького. Країна, де знаходиться центр Європи, де на грошах зображені поети, а не президенти, де найдовший проспект у Європі, де найглибша станція метро. Країна, де від Карпат і до Криму не вщухає щирий сміх народу, де шанують традиції і бережуть імена незабутих предків. Вона вабить своїми широкими просторами і безкраїм небом. Це все - Україна. Її можна любити і неможливо ненавидіти.

За вже сформованою традицією, і цей рік не виняток - День Незалежності святкується у всіх куточках країни. Урочистості супроводжуватимуться яскравими парадами, мальовничими виставками, колоритними ярмарками, а також насиченою концертною програмою, яка закінчиться святковим феєрверком.

З нагоди Дня Незалежності, ForUm вирішив не вдаватися у філософські роздуми про минуле і майбутнє України, а просто розмістити привітання від відомих людей.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1094