Синоптики прогнозують теплу осінь з незначним похолоданням по всій Україні у вересні до +18-20 градусів Цельсія. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

«Осінь буде в цілому тепла... У перші дні вересня на території України може бути похолодання до 18-20 градусів. Опади очікуються в межах середнього значення», - сказала Мартазінова.

При цьому вона зазначила, що протягом вересня температурний режим не буде стійким. Значне похолодання переважно очікується на Західній Україні.

Крім того, до середини вересня синоптики очікують дуже активні опади, а прогноз на жовтень-листопад оптимістичний, повідомляє «УНІАН».

«І жовтень, і листопад - температура вище кліматичних норм цих місяців. У середині жовтня ми очікуємо різке похолодання, так само як і в середині листопада», - повідомила Мартазінова.

За її словами, зима в Україну прийде у другій половині грудня.

«А в другій половині грудня погода буде дуже різкою і морозною... Але до середини грудня ми очікуємо теплі процеси», - сказала експерт.

Вона також нагадала, що в Україні осінь починається не з 1 вересня, а вже з 15 серпня через зміни кліматичних умов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

297