Прем'єр-міністр України Микола Азаров перевірив хід будівництва станції «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії столичного метрополітену, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Через півтора місяця жителі великого району зможуть використовувати цю станцію метро», - сказав Азаров. Разом з тим він підкреслив, що уряд велику увагу приділяє реалізації великих інфраструктурних проектів, оскільки для їх здійснення залучається велика кількість людей. У цьому контексті глава уряду поінформував, що, зокрема, на кожного метробудівця припадає 6-7 робітників у суміжних галузях.

«Реалізація великих інфраструктурних проектів дозволяє покращувати життя людей. Подивіться, скільки за останні три роки зроблено для того, щоб автомобільний рух позбувся від пробок, від транзитного транспорту», - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр повідомив, що після введення в експлуатацію станції «Теремки» метробудівці зосередяться на будівництві нової лінії метро в напрямку столичного житлового масиву Троєщина.

«Ми знайдемо всі необхідні фінансові ресурси, і будівництво метро в Києві буде продовжуватися», - підкреслив Азаров.

Глава уряду проінспектував тунель Київського метрополітену, оглянув новий поїзд вітчизняного виробника і проїхав від станції Іподором до станції Теремки.

Як раніше повідомляв ForUm, 2 липня голова КМДА Олександр Попов заявив, що кінцева станція підземки на Теремках запрацює до Дня Незалежності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296
Туфли осень-зима Everest