Рішення України про євроінтеграцію - не тільки її геополітичний, а й цивілізаційний вибір. Про це в інтерв'ю телеканалу «БТБ» заявив депутат Європарламенту від Польщі Павел Залевський.

Депутат підтримав курс економічних та євроінтеграційних реформ, що реалізуються урядом, зазначивши, що Україні запропоновано набагато кращі можливості в Угоді з ЄС, на відміну від її попередників.

Залевський підкреслив, що Польща свого часу теж пройшла нелегким шляхом євроінтеграції, проте Угода з Україною, яку планується підписати в листопаді поточного року, відкриває більше потенційних можливостей.

«Згідно з Угодою про асоціацію, Україна впровадить і поліпшить 60% європейських стандартів, норм законодавства. Безсумнівно, в довгостроковій і короткостроковій перспективах це поліпшить економічну ситуацію, буде стимулювати багато іноземних фірм інвестувати в Україну», - заявив європейський політик.

Підписання Угоди про асоціацію з ЄС Залевський назвав історичною подією.

«Європейський вибір Києва - це рішення про те, на яких стандартах країна будуватиме політичні та соціальні відносини. Цю подію за своєю значимістю можна порівняти з прийняттям християнства на Русі», - резюмував депутат.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163