Євросоюз стурбований ситуацією у відносинах між Росією і Україною, заявив у середу міністр закордонних справ Литви, що головує в ЄС, Лінас Лінкявічюс.

За його словами, ЄС повинен підтримати Україну в її європейських устремліннях і захистити від політики Москви, що перешкоджає цьому.

«Я вважаю, що ми повинні бути єдині і захистити наших українських партнерів», - сказав міністр, відповідаючи на запитання журналістів у Брюсселі, повідомляє «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, російська митниця з 14 серпня посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив уряду розібратися в ситуації з проблемою ввезення українських товарів до Росії.

Європейська комісія закликала Україну і Росію якнайшвидше врегулювати торговельну суперечку відповідно до правил та зобов'язань Всесвітньої торгової організації.

20 серпня Федеральна митна служба Росії заявила, що додаткові процедури митного контролю по відношенню до товарів українських підприємств вже не застосовуються, і вони перетинають російську митницю в штатному режимі.

Європейський Союз називає неприйнятними будь-які економічні загрози з боку Росії на адресу України, пов'язані з можливим підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201