Радник президента Росії Володимира Путіна Сергій Глазьєв вважає, що проти входження України до Митного союзу виступають заангажовані чиновники та експерти. Про це в інтерв'ю газеті «Вести» заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв.

«Мільйони людей, що працюють у промисловості, з якою ми співпрацюємо і яка пов'язана з Росією тисячами зв'язків, хочуть. Це ракетобудівники, суднобудівники, хіміки, металурги, і особливо селяни та виробники харчової промисловості, продукція якої ніде, крім як у Росії, не затребувана», - сказав він.

Глазьєв зазначив, що за останні три роки провів в Україні сотні різних зустрічей і конференцій, і бачив одностайну підтримку людей, пов'язаних з реальним виробництвом і господарством. «Крім того, у нас тісні зв'язки з Академією наук. Вони доводять своїми розрахунками, що Україна отримає багатомільярдну вигоду від участі в МС», - підкреслив радник Путіна.

«Не хочуть численні політологи та експерти, які протягом 20 років годуються на європейських і американських грантах. Вони на гроші замовників виконують певне політичне завдання. Крім того, за роки помаранчевого психозу з'явилося ціле покоління дипломатів і бюрократів, які за своїми ідеологічними пристрастями відпрацьовують антиросійське замовлення. Це люди - далекі від економіки і реального життя, не знають по-справжньому історію своєї країни, відірвані від духовних традицій і, по суті, заангажовані. Але масштаб ангажованості, який присутній у Києві, створює ефект, що нібито Україна не хоче. Коли я слухаю міністра закордонних справ, який говорить, що вся Україна за європейський вибір, то не розумію, про яку країну він говорить», - розповів Глазьєв.

За його даними, соціологічні опитування українських соціологічних служб говорять про інше: 35% громадян вважають за краще Європейський союз і 40% - за Митний союз.

«Тому говорити, що всі, як один, хочуть, це якийсь хворобливий самообман», - підсумував Глазьєв.

Нагадаємо, раніше Глазьєв заявив, що в разі підписання Києвом Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським союзом Митний союз буде змушений посилити митний режим з Україною, а також може вийти із зони вільної торгівлі з цією країною.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
503