Другий раунд боротьби за Київраду виграла влада. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявив директор правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Ми побачили два раунди політичної «війни» за Київраду. Перший був у липні. Його тоді виграла опозиція, що заблокувала проведення сесії. Зараз же перемогу здобула влада», - сказав він.

Політолог підкреслив, що політична війна триватиме.

Разом з тим, Фесенко зазначив, що сесія Київради, нехай і коротка, але пройшла для влади успішно. «Проголосували, продемонстрували, що Київрада продовжує працювати», - резюмував він.

Нагадаємо, 19 серпня секретар Київради Галина Герега провела засідання ХІІ сесії Київради шостого скликання. Засідання тривало близько 15 хвилин. На розгляд депутатів було винесено п'ять питань порядку денного, які переважно стосувалися вирішення соціально-економічних проблем.

Проти проведення сесії виступали опозиційні партії, які заявляють, що Київрада втратила свою легітимність 2 червня 2013 р., коли завершився п'ятирічний термін повноважень нинішнього складу.

Активісти опозиційних партій пікетували будівлю Київради, в той же час представники профспілок та працівники бюджетних організацій проводили акцію на підтримку проведення сесії.

В цілому біля будівлі було кілька тисяч людей.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134