Громадяни України не зверталися до посольства у зв'язку з потраплянням у надзвичайні ситуації в Єгипті. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу у вівторок у Києві.

«Станом на даний момент до дипустанови не надходило жодних звернень від громадян України з повідомленням про попадання в надзвичайні ситуації у зв'язку із загостренням ситуації в країні», - повідомив він.

За його словами, посольство України в Єгипті забезпечує моніторинг ситуації з безпекою і у разі її загострення, що призведе до створення загрози життю та здоров'ю громадян України, вживатимуться заходи з проведення евакуації, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«За інформацією посольства України в Єгипті, ситуація в курортних містах цієї країни (Шарм-Ель-Шейх, Дагаб, Хургада) залишається спокійною. Інформація щодо проведення в цих містах масових акцій протесту, які б загрожували безпеці іноземних туристів, у дипустанові відсутня», - зазначив Перебийніс.

За інформацією МЗС, на сьогоднішній день головні аеропорти Єгипту працюють у штатному режимі, збої в авіасполученні відсутні.

Нагадаємо, у зв'язку з черговим загостренням ситуації в Єгипті, проведенням акцій протесту і заворушень, а також введенням надзвичайного стану, МЗС України попереджає громадян України про небезпеку перебування в Єгипті.

14 серпня влада Єгипту ввела надзвичайний стан після того, як країну накрила нова хвиля протестів і сутичок прихильників поваленого президента Мухаммеда Мурсі з військовими.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

280