Судове засідання у справі відомого українського плавця Олега Лісогора у Ліберії відбудеться наступного тижня. Про це повідомив сьогодні на брифінгу директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«З метою з'ясування обставин цієї справи навколо громадян України Лісогора та Сліпченка на нашу дипломатичну установу в Сенегалі направлена ​​нота ліберійської сторони з проханням оперативно поінформувати українське дипломатичне представництво щодо порушеного питання. Поки ще відповіді від них ми не отримували», - сказав Перебийніс.

Він зазначив, що в Ліберії відбулася розмова представника України з Лісогором, і підтверджено факт порушення «місцевими компетентними органами справи за підозрою у затриманні громадянина України у Монровії», повідомляє «УНІАН».

За словами Перебийноса, суд у цій справі відбудеться наступного тижня.

Він зазначив, що Лісогор забезпечений адвокатом і спростовує висунуті проти нього звинувачення, «які, як він зазначає, ґрунтуються на поширеній Сліпченком інформації».

Також Перебийніс підкреслив, що наразі Лісогор знаходиться в своєму житлі в Ліберії.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ з посиланням на сайт ліберійської газети Heritage, Лісогор діяв спільно з Чернишовим, а викрадений ними Іван Сліпченко працював в одному з казино Монровії на запрошення.

За даними видання, обвинувачені викрали Сліпченка й утримували його в одній з квартир під замком упродовж 9 днів після того, як дізналися, що той був пов'язаний в Україні зі злочинними колами, і мали намір вислати його на батьківщину.

Чемпіон світу з плавання Олег Лісогор спростував інформацію ЗМІ про своє затримання правоохоронцями у Ліберії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197