У ПАР шестикратному чемпіону Паралімпійських ігор Оскару Пісторіусу офіційно пред'явили звинувачення в навмисному вбивстві його дівчини, моделі Реви Стенкамп, а також у незаконному зберіганні боєприпасів. Про це повідомляє Associated Press.


Суд над Пісторіус повинен розпочатися 3 березня 2014 року. У ході процесу будуть допитані більше 100 свідків, передає Bloomberg. До суду запрошений в тому числі якийсь чоловік, який чув, що у ніч, що передувала вбивству, Пісторіус голосно лаявся зі своєю дівчиною. Його свідоцтво має стати одним з ключових доказів версією звинувачення.
 

Поліція завершила розслідування відносно Пісторіуса 13 серпня. Якщо він буде визнаний винним у вбивстві, йому загрожує довічне ув'язнення, повідомляє «Лента.ру».

Сам Пісторіус 22 лютого був відпущений під заставу в розмірі більш ніж 100 тисяч доларів. У березні суд дозволив йому брати участь у змаганнях, у тому числі за кордоном. Спортсмен заявляв про свій намір знову почати тренування.

19 лютого у суді Пісторіус зізнався в тому, що в ніч на 14 лютого 2013 убив свою подругу. Однак він стверджував, що зробив це помилково. За його словами, він почув вночі дивний шум у ванній і подумав, що в його будинок забрався злочинець. Тоді Пісторіус узяв пістолет і вистрілив у зачинені двері кілька разів. Тільки потім, проникнувши у ванну, він виявив, що вбив свою подругу. Слідчі органи піддавали версію Пісторіуса сумніву, бо не розуміли, чому він не помітив відсутності дівчини в кімнаті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

409