Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні», яким чітко визначив завдання органам виконавчої влади щодо увічнення пам'яті жертв трагедії українського народу. Про це заявив радник Президента України, керівник Головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

Він зазначив, що цим актом Кабінету Міністрів доручено створити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, а також розробити та затвердити у місячний строк відповідний план заходів.

За словами Богуцького, цим планом повинно бути, зокрема, передбачено проведення 23 листопада 2013 р., у День пам'яті жертв голодоморів, відповідних жалобних заходів за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості.

Як зазначив Богуцький, значну увагу також доручено приділити тематичним заходам за кордоном, у тому числі за участю української діаспори, а також прискорити будівництво в місті Вашингтоні (США) пам'ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років.

В Указі Глави держави наголошено, що 23 листопада 2013 р. є траурним днем, тому рекомендується на території України у цей день приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо і телебачення.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів створити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

752