Міністерство юстиції України у липні провело правову експертизу 206 нормативно-правових актів. За її результатами прийнято рішення про державну реєстрацію 186 нормативно-правових актів, при цьому 18 повернуті без реєстрації для доопрацювання, а 2 - визнані такими, що не підлягають держреєстрації, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

У червні під час проведення правової експертизи 275 нормативно-правових актів для доопрацювання без державної реєстрації були повернуті 15 актів, а 1 - визнаний таким, що не підлягає державній реєстрації.

Всього за перше півріччя 2013 р. Міністерство юстиції провело правову експертизу 1200 нормативно-правових актів, за результатами якої прийнято рішення про державну реєстрацію 1102 нормативно-правових актів, повернуто 94 нормативно-правові акти без державної реєстрації для доопрацювання, відмовлено в державній реєстрації 1 акту, 3 - визнані такими, що не підлягають державній реєстрації.

Крім того, відповідно до повноважень Міністерства юстиції України, також здійснюється перевірка державних органів на предмет дотримання законодавства про державну реєстрацію.

Так, минулого тижня розпочато перевірки стану дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів у Державній інспекції ядерного регулювання, Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Пенсійному фонді, Службі зовнішньої розвідки, Управлінні державної охорони, Міністерстві молоді та спорту, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176