У рамках національних заходів з підвищення рівня фінансової грамотності, які координує НБУ, в дитячому оздоровчому таборі «Світанок» у Київській області пройшов інтерактивний урок на тему «Планування сімейного бюджету», передає кореспондент ForUm'у.

«Символічно, що напередодні 1 вересня за ініціативою і під керівництвом НБУ у нас в країні проводяться заходи, пов'язані з підвищенням фінграмотності українців.

Ця акція підтримана на держрівні і набуває загальнодержавного масштабу. Населення України, від підлітків до літніх людей, які твердо оперують фінзнаннями, може успішно здійснювати різні фіноперації, розпоряджатися власними коштами і знати про переваги заощаджень», - сказав заступник начальника головного територіального управління НБУ по Києву і Київській області Петро Іванець.

Сьогоднішню лекцію послухали 26 дітей у віці від 12 до 15 років. Під час уроку підлітки ознайомилися не лише з теорією, а й в ігровій формі, розділившись на команди-псевдосім’ї, спробували самостійно розподілити сімейний бюджет.

За даними НБУ, протягом липня понад 1 тис. українських школярів взяли участь в інтерактивних заняттях з фінграмотності.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228