Міліція знаходиться під мерією, щоб перешкоджати блокуванню роботи Київради екстремістами з різних громадських і політичних організацій. Про це повідомив лейтенант міліції, який побажав залишитися невідомим.

«Ви думаєте, ми від нардепів мерію охороняємо? У них же недоторканність, їм закон не писаний. Нехай грають у свою політику на телекамери. Наше завдання - охороняти людей в мерії і майно від різних екстремістів, які під виглядом журналістів, помічників депутатів або простих громадян під різними приводами проникають в будівлю і зривають роботу державних органів. Як, наприклад, це сталося у п'ятницю, коли п'ятеро нікому не відомих обманом увірвалися до зали засідань і зайняли президію. А якби в той день готувалося засідання, вирішувалися важливі питання? Ми не можемо допустити, щоб кожен, кому заманеться, зривав роботу держорганів, від якої багато що залежить» - підкреслив представник органів внутрішніх справ. - «У липні цього року за розпорядженням голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова вхід до мерії для громадян став вільним. Наше начальство ще тоді вважало, що до добра це не приведе. Тому що, крім нормальних громадян, у Києві, як у будь-якому іншому місті, багато міських божевільних. Епатажними діями вони привертають до себе увагу, створюючи іншим проблеми. Через таких людей ми тут».

Нагадаємо, у п'ятницю сесійну залу Київради «захопили» п'ятеро осіб, які представилися активістами «Волі». На прохання охорони покинути приміщення, відповідали відмовою. У результаті, активістів доставили у відділення міліції.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

121