Ізраїль готовий інвестувати у високотехнологічні проекти з розвитку сільського господарства, інфраструктури та очищення води в Україні. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявила заступник міністра внутрішніх справ Ізраїлю Фаїна Кіршенбаум.

Вона зазначила, що в рамках триденного візиту делегації міністерства в Україну планується обговорити дане питання з представниками української влади.

Кіршенбаум також повідомила, що Ізраїль забезпечує інвесторам державні гарантії і вже заклав необхідні кошти до державного бюджету. «Ізраїльські бізнесмени зацікавлені в інвестиціях в Україну. Ізраїль встановив державні гарантії на такий вид співпраці. Очікуємо відповідь руху з боку України», - заявила заступник міністра.

Крім того, вона повідомила, що в ході візиту буде обговорюватися питання виплати пенсій в Україні та Ізраїлі. «Півмільйона ізраїльтян багато років працювали в Україні. Є також частина людей, які з Ізраїлю повернулися в Україну. Це питання двох сторін, воно пройшло всі інстанції, підтримується Президентом України і прем'єр-міністром Ізраїлю. Ми сподіваємося, що до кінця року договір буде підписаний обома країнами», - підкреслила Кіршенбаум.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161